Kontakt

A A A

 

Dane adresowe

Miejski Zespół Ekonomiczno-Administracyjny w Sochaczewie

ul. 1-go Maja 21

96-500 Sochaczew

 

Sekretariat

tel. 0-46 862-19-53

e-mail   mze@mze.edu.pl

 

Dyrektor

tel. 0-503-470-155

tel. 0-46 862-19-53 wew. 37

e-mail   d.kozlowska@mze.edu.pl

 

Główny księgowy

tel. 0-46 862-19-53 wew. 39

e-mail   r.marcinkowska@mze.edu.pl

Oświata

Falenta Ewa tel. wew. 46,  e-mail: oswiata2@sochaczew.pl

Żużniew Elżbieta tel. wew 43 e-mail: oswiata@sochaczew.pl

Płace

Sejdak Wioletta   tel. wew. 35,    e-mail: w.sejdak@mze.edu.pl

Staruń Mariola   tel. wew. 35,    e-mail: m.starun@mze.edu.pl

Trojanowska Anna   tek. wew. 36,    e-mail a.trojanowska@mze.edu.pl

 

Księgowość

Ciurzyńska Aneta   tel. wew. 31,   e-mail     a.ciurzynska@mze.edu.pl

Jagielska Justyna   tel. wew. 32,   e-mail    j.jagielska@mze.edu.pl

Heleniak Beata   tel. wew. 33,   e-mail    b.heleniak@mze.edu.pl

Łada Beata   tel. wew. 45,   e-mail    b.lada@mze.edu.pl

Kubik Aurelia   tel. wew. 42,   e-mail    a.kubik@mze.edu.pl

Kurpis Hanna   tel. wew. 44,   e-mail    h.kurpis@mze.edu.pl

Rutkowska Bożena   tel. wew. 38,  e-mail b.rutkowska@mze.edu.pl

Kupiec Iwona te. wew 41,     e-mail   i.kupiec@mze.edu.pl

 

 

 

 

 
najnowsze informacje
Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje z portalu.



wypisz się    zapisz się >>
kalendarz wydarzeń
czerwiec 2017
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
 
 
kontakt
Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

imię i nazwisko
adres e-mail
miejsce na opinię, wniosek, pytanie